22. jul 2017
Osnovna šola Antona Aškerca Rimske Toplice

Roditeljski sestanki

1. roditeljski sestanek (LDN)

8. september 2016

2. roditeljski sestanek (tematski / izobraževalni "Varna raba interneta" )

3. oktober 2016

3. roditeljski sestanek

april / maj 2017

Učitelji/razredniki matične in podružničnih šol bodo roditeljske sestanke aktualizirali z informacijami o dogajanju v posameznem razredu oz. na šoli ter z družabnimi srečanji in drugimi neformalnimi oblikami druženja.

Za prvi roditeljski sestanek načrtujemo skupno načrtovanje LDN za tekoče šolsko leto (stroškovnik) in druge pomembnejše informacije ter dogovore ob začetku šolskega leta.

Načrtujemo tudi skupni izobraževalni roditeljski sestanek VARNA RABA INTERNETA.

V mesecu maju in juniju bosta še sestanka - spoznavno-informativna dneva za bodoče prvošolce in šestošolce ter njihove starše.

Staršem naših učencev so vrata šole odprta tudi ob različnih dnevih dejavnosti, bodisi kot obiskovalcem ali našim partnerjem pri uresničevanju ciljev projektov šole, šole v naravi, kulturnih, naravoslovnih, tehničnih, športnih in drugih dni, ki se bodo odvijali skozi celo šolsko leto.

OŠ ANTONA AŠKERCA RIMSKE TOPLICE

Aškerčeva 1,